مجری تلویزیونی به «المجله»: همکارانم سر دشمنی با من داشتند.. اما با دوستی با همه به موفقیت رسیدم

برنامه «فیمیل» آینه شوخ طبعی و بذله گویی کارلا حداد
کارلا حداد

کارلا حداد خوش طبع و خودمانی است. او موفق شد تا جای خود را در برنامه های تلویزیونی تثبیت کند و هویت خاص خودش را به کرسی بنشاند. کارلا حداد یک مجری حرفه ای برنامه های سرگرمی و تفریحی است.

کارلا حداد مجری درخشان تلویزیونی موفق شد تا شخصیت بذله گو و شوخ طبع خود را در برنامه «Female» ابراز کند و در میان بینندگان این برنامه محبوبیت کسب کند.

کارلا حداد به خوش اخلاقی و فروتنی معروف است. این دو ویژگی باعث شده تا عملکرد موفقی در کارهای خود در بیست سال گذشته داشته باشد. المجله گفتگویی با کارلا حداد انجام داده که متن آن به شرح زیر است:

برنامه جدید مورد انتقاد و هجوم گسترده قرار گرفت. میزان محبوبیت آن را چگونه ارزیابی می کنید؟

استقبال مردم از برنامه عالی است و بیش از حد انتظار بوده است. مردم از این برنامه خیلی خوششان آمده که در ریتینگ قسمت اول معلوم است. تیم برنامه به دلیل همین موفقیت باید تلاش بیشتری انجام دهند و همیشه در حال ارائه کار بهتر به مخاطبان باشیم. این مسئولیت به طور خاص به عهده من است.

برنامه «Female» را چگونه ارزیابی می کنید؟

این برنامه شباهت زیادی به من دارد. یک برنامه سرگرمی و خودمانی. موضوع این برنامه متفاوت است؛ یعنی از اجرا گرفته تا نحوه گفتگو. این برنامه مثل برنامه های سرگرمی دیگر نیست. مهمانان برنامه خیلی راحت و خودمانی حرف می زنند و شخصیت واقعی خودشان را نشان می دهند و همین موجب جذب مخاطبان شده است.
 


 
 
 
آیا مسئولیت کارلا حداد در این برنامه سنگین تر شده است؟
این اولین باری نیست که مجری گری یک برنامه را به عهده می گیرم. پیشتر هم مجری برنامه های «نجوم بلاحدود» و «نجم الکومیدیا» بودم. در اجرای مشترک برنامه هایی مثل «الرقص مع النجوم» هم شرکت کردم. در آغاز فعالیت هایم، در کنار همسرم طونی ابوجوده برنامه «یا لیل یا عین» اجرا کردم. اما همواره به دنبال اجرای برنامه ای مثل Female   بودم و تلاش و زحمت زیادی کشیدم تا به اینجا رسیدم.
مخاطبان از نقش یک مجری خسته شده اند و به دنبال فردی هستند که مثل آنها ساده و خودمانی رفتار کند. ویژگی برنامه همین است.

برنامه جدید کارلا حداد مورد هجوم و انتقاد گسترده از سوی بسیاری از اهل رسانه و مجریان برنامه های تلویزیونی رقیب قرار گرفته است. نظر شما در این باره چیست؟

نمی دانم. برنامه جدید به موفقیت درخشانی دست یافت و آمارها بیانگر این گفته است. چندان به نکات و ارزیابی های منفی اهمیت نمی دهم. همواره به دنبال ارائه برنامه های بهتر به مخاطبان هستم و با خودم و دیگران آشتی کرده ام. از این برنامه بسیار راضی هستم. به دست آوردن دل مخاطبان آسان نیست اما من رضایت آنها را کسب کردم و به تبلیغات منفی اهمیت نمی دهم. اما انتقادهای سازنده را هم مد نظر می گیرم. دست آخر، این تبلیغات منفی مفید واقع شدند و به شکل ناخودآگاه باعث بازاریابی برنامه شد. البته آنها حسن نیت نداشتند اما من با همه مردم صادقانه و دوستانه رفتار می کنم. این برنامه با استقبال مردم روبرو شد و این برای من اهمیت دارد و باعث موفقیتم می شود.

آیا به برخی ایرادهای مخاطبان برای رفع برخی کاستی های برنامه توجه می کنید؟ 

بله. من همواره نظر مردم را می پرسم و به سوالات و انتقادات هم به طور منطقی پاسخ می دهم. البته یک برنامه تلویزیونی از قسمت اولش که موفق نمی شود. این برنامه از همان قسمت اول کار موفقی از آب در آمد و این واقعا مرا خوشحال کرد. هر هفته قسمت های متفاوت و متنوعی تقدیم می شود چرا که موضوع اصلی برنامه، مهمان هفتگی و موقعیت اجتماعی و شغلی او است. مثلا موضوع مهمانان سیاسی با مهمانان و چهره های ورزشی تفاوت دارد و همین باعث می شود تا برنامه برای مخاطبان خسته کننده نباشد.

در مورد ازدواج و طلاق شما هم شایعات فراوانی ایجاد شد. نظر شما در این باره چیست؟
 
من چندان به انتقادها و شایعات منفی اهمیت نمی دهم. اما خب وقتی این شایعات را جایی می خوانم یا می شنوم ناراحت می شوم. با این حال تصمیم گرفته ام که روی زندگی خصوصی و شغلم تمرکز کنم. اگر بخواهم درباره هر مطلب انتقادی یا منفی یا شایعه نظر بدهم که پیشرفت نمی کنم. شایعه سازی نشان می دهد که من باعث ناراحتی آنها شده ام.
 
 کارلا حداد همواره سوژه داغ رسانه ها و مطبوعات است.

خب.. آره.. من همواره سوژه داغ رسانه ها هستم و مخصوصا حالا که برنامه جدید آغاز شده است. من خیلی خوشحالم. اینکه سوژه داغ رسانه ها باشی یعنی اینکه شما حضور داری و رسانه ها دنبالت می گردند.


آیا از موفقیت خود مغرور می شوید؟

من اصلا نمی توانم مغرور باشم چرا که من با حمایت مردم بود که موفق شدم. آنها به من اعتماد کردند و من موفق شدم.

اگر سخنی با هواداران و طرفداران برنامه دارید.

به آنها قول می دهم که همواره موفق باشم و این برنامه دلخواه آنها باشد.