خواننده لبنانی به "المجله": دوست دارم یک شوی کامل اجرا کنم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بیروت – نور الهدی بحلق

شیراز یکی از هنرمندان زیرک و فروتن از فضای خوانندگی به بازی در فیلم و سریال های درام روی آورد. این هنرمند لبنانی با تلاش و انتخاب های زیرکانه و مناسب در دل مردم کشورهای عربی جا باز کرد. در زمانه ای که ابتذال بر هنر پیشی گرفته شیراز موقعیت خود را به عنوان ستاره درخشان در آسمان هنر تثبیت کرد.

حالا هر که بگوید شیراز کار درخشانی ارائه نداده دروغ گفته است و دلیل آن هم ترانه های او هستند که هر سال پر رونق تر و محبوب تر می شوند. شیراز با اینکه چندان اهل مصاحبه با رسانه ها نیست اما این گفت و گوی اختصاصی را با المجله انجام داده است. او گفت که هر چند از رسانه ها فاصله گرفته اما رابطه نزدیکی با دوستداران و طرفدارانش دارد.

نخستین تجربه بازیگری چطور بود؟

نوعی ماجراجویی زیبا بود.. به دنیایی رفتم که هیچ اطلاعی در مورد جزئیات و ویژگی هایش نداشتم اما هنگام فیلمبرداری همه چیز را یاد گرفتم و با آن محیط اخت گرفتم.

یک هنرمند معمولا بعد از چند سال خوانندگی وارد عرصه بازیگری می شود. اما شما بازیگری را خیلی زود آغاز کردید.

هدف اول و آخرم از بازیگری در فیلم و سریال این بود که کاری را که دوست دارم انجام بدهم. من به دنبال معروف شدن نیستم چرا که ترانه هایم به موفقیت چشمگیری دست یافتند و خیلی محبوب هستند.

درباره بازیگری باید بگویم که مردم خیلی از این تجربه خوششان آمده چرا که من نقش یک دختر متواضع و فقیر را در سریال بازی کردم و منتقدان هم گفتند که نقشم را خیلی طبیعی بازی کردم.

چرا در سریال های ماه رمضان بازی کردی؟ این سریال ها معمولا از شاهکارهای فیلم های سال هستند.

بازی در سریال ماه رمضان اتفاقی بود. زمان فیلمبرداری و پخش سریال «موت امیره» (مرگ یک شاهزاده خانم) نزدیک به ماه رمضان بود.

برنامه کنسرت های شما در تابستان 2018 چیست؟ ترانه تازه هم آماده می کنید؟

اولین کنسرت در روز عید فطر در منطقه اشرفیه لبنان برگزار شد. دومی در بیروت در 5 جولای و سومی هم در منطقه عین ابل در 12 جولای برگزار می شود. در کشورهای دیگر هم برنامه و کنسرت های متعددی دارم.

کی به قفس طلایی ازدواج وارد می شوید؟

من فعلا به این مساله فکر نمی کنم چرا که کارها و پروژه های زیادی مثل بازیگری و کلیپ ویدیو و خوانندگی دارم. به همین دلیل وقت زیادی ندارم و بیشتر به کارهایم توجه می کنم.

آیا سریال های ماه رمضان را دنبال کردید؟ از چه کارهایی خوشتان آمد؟

وقت چندانی برای دیدن فیلم و سریال نداشتم چرا که در حال فیلمبرداری کلیپ ویدیوی ترانه «اجمل واحده» (زیباترین دختر) در اکراین بودم. اما سریالی که در آن بازی می کردم و نیز سریال جولیا را دیدم و خیلی خوشم اومد.

آیا آلبوم کامل آماده می کنید یا تک آهنگ؟

من تک آهنگ را ترجیح می دهم تا همه کارهایم به موفقیت و به مخاطبان برسند.

حالا که بازی در فیلم و سریال را تجربه کردید آیا احتمال اینکه یک شوی کامل اجرا کنید وجود دارد؟

من در کنسرت هایم در واقع شوی کامل اجرا می کنم. اما شاید بعدها این بخش را گسترش بدهم.

شما ستاره معروفی هستید اما چرا کمتر در رسانه ها ظاهر می شود؟

من مصاحبه و گفت و گو با رسانه ها را دوست ندارم. بیشتر دوست دارم در برنامه های گفت وگوی محبوب ظاهر بشم.

طرفدار چه تیمی در جام جهانی هستید؟

طرفدار تیم برزیل هستم چرا که آنها دارای مهارت های بالایی هستند. همچنین حدود 10 میلیون لبنانی در این کشور زندگی می کنند که خیلی از آنها مسئولیت های رده بالایی دارند.

سخن آخر؟

من خیلی مخاطبانم را دوست دارم. همه تلاش هایم به خاطر این است که مردم از کارهایم لذت ببرند. در آینده منتظر کارهای جالب و جدیدم باشید. کارهایی که بازتاب موفقیت آنها تا چندین سال ادامه خواهد داشت.