کنسرت وسوف و علامه و آدم در شب به یاد ماندنی ریاض

جورج وسوف در حال اجرای کنسرت - شور و هیجان حضار در کنسرت راغب علامه

حضار سعودی در جشنواره ریاض جمعه شب (۱۱ نوامبر) شبی به یاد ماندنی با حضور سه سوپراستار عرب یعنی جورج وسوف و راغب علامه و آدم سپری کردند.

مراسم با کنسرت آدم که برای اولین بار در سعودی اجرا داشت آغاز شد و جمعیت انبوه با ترانه هایش همخوانی کردند. کنسرت با آهنگ «نحن سوا» و کف و سوت زدن حاضران آغاز شد و با ترانه های به یاد ماندنی و رمانتیک «کیفک انت» و «علی بالی» ادامه پیدا کرد. هزاران نفر از دوستداران آدم جمع شده بودند و در سالن جای سوزن انداختن نبود. آدم آهنگ «الاسامی» ذکری خواننده فقید عرب را به یاد و خاطره او بازخوانی کرد.

دم در پایان آهنگ «انت ملک» را به هوادارانش در سعودی اهدا کرد و گفت که به زودی ترانه های خلیجی اجرا می کند.

پس از آدم نوبت راغب علامه خواننده سرشناس لبنانی بود که روی صحنه در میان سوت و تشویق گرم حضار حاضر شود. کنسرت راغب با آهنگ «اشتقنالک» آغاز شد که آن را به هوادارانش در سعودی اهدا کرد و گفت که دیدار با آنها پس از کنسرت سه سال پیشش در ریاض مایه خوشحالی او است.

او افزود «دیدار با شما در ریاض به کمک تلاش و حمایت سران سعودی امکانپذیر گردید و بنده از آنهایی که این خواسته را برآورده کردند تشکر می کنم. تلاش های کمیسیون امور تفریحی تحت ریاست ترکی آل الشیخ مایه قدردانی است».

راغب علامه با اجرای آهنگ های «اللی باعنا» و «نسینی الدنیا» و «استماره ۶» و غیره شب فراموش نشدنی را برای هوادارانش رقم زد.

تشویق و سوت زدن ها با ورود جورج وسوف به صحنه لحظه ای متوقف نشد تا نشان خوشامد گویی به سلطان آواز اصیل و یکی از ستون های آواز عرب باشد. جورج وسوف گزیده ای از ترانه های معروفش را اجرا کرد و دست آخر هم ترانه «شعب الذوق» را به مردم سعودی اهدا نمود.