"جده ویوز" دنیای سرگرمی و ورزش های هیجان انگیز آبی

ورزش های مهیج آبی در «جده ویوز» (الشرق الاوسط)

 

جشنواره موسم جده در ۲۰۲۲ برنامه ها و ورزش های آبی متنوعی را در برمی گیرد. «جده ویوز» از ۱۸ مه تا ۳۰ ژوئن با برنامه های مهیج و ورزش های آبی ماجراجویانه و پرجنب و جوش به عنوان محل برگزاری این جشنواره یکی از قطب های اصلی گردشگری و تفریحی است.

دومین دوره جشنواره موسم جده در ۲۰۲۲ در تابستان مکان ایده آل برای گذراندن تعطیلات مهیج و سرگرم کننده در سواحل عروس دریای سرخ یعنی جده است. ورزش های آبی و برنامه های تفریحی و دریایی در دریای زیبای سرخ و جاذبه های توریستی اش بخشی از جشنواره موسم جده امسال است. 

«جده ویوز»، یکی از مناطق برگزاری موسم جده ۲۰۲۲ است که در آن برنامه ها و بازی های آبی متنوع مثل سی باب (اسکوتر برقی زیر آب) دوستدار محیط زیست برای گشت و گذار دریایی به همراه خانواده و دوستان وجود دارد.

دوچرخه آبی پدال دار شیلر و کایاک سواری و پاروزنی ایستاده و ورزش هیجان انگیز فلای بورد و قایق سواری در دریا به همراه دوستان و خانواده برای غواصی و شنا و غیره از جمله برنامه های فوق العاده «جده ویوز» هستند.                               

جت اسکی از تفریحات لذتبخش آبی هم برای علاقمندان وجود دارد که بسیار مورد توجه گردشگران در مناطق دریایی است و این برنامه دو ساعت قبل از غروب آغاز می شود. تفریحات دریایی دیگر «جده ویوز» عبارتند از: سی دو اسپارک و سی دو جیتی آی .

تفریحات بادی روی آب هم از برنامه های هیجان انگیز علاقمندان در تابستان «جده ویوز» است.

جشنواره امسال موسم جده با برنامه های مهیج و جالب گویای تنوع فرهنگی این شهر و تنوع جاذبه های توریستی و فرهنگی جده و گزینه های گوناگون برای گردشگران و ساکنان شهر از همه رده های سنی است. جشنواره موسم جده به عنوان قطب پایدار گردشگری تابستانه در منطقه به خصوص علاقمندان به تفریحات و ورزش های آبی را به خود جذب می کند و هدف اصلی، تمرکز روی جده و پیوستن این منطقه به مناطق تفریحی جهان و در نهایت معرفی جده به عنوان پایتخت توریسم و سرگرمی است.