عطر فروشی فوحه؛ فروشگاهی با عطرهای سوئیسی در بولیوارد ریاض

تجربه نوین زنان سعودی برای برندسازی داخلی
عطرهای متنوع برای کلیه سلیقه ها

هر کجای «بولیوارد ریاض سیتی» که سرک می کشی یک برنامه و فعالیت متفاوت و ویژه وجود دارد و فروشگاه های برندهای تجاری داخلی در این میان نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب می کنند. فروشگاه عطر «فوحه» یکی از همین ها است که از آن بوی خوش عطرهای گرانقیمت و کمیاب سوئیسی به مشام می رسد. ۴ خواهر سعودی در فروشگاه «فوحه» در موسم ریاض کسب و کارشان را آغاز کردند.

ریما فویز در گفتگو با «الشرق الاوسط» گفت «ماجرا اول از یک ایده شروع شد که بین من و سه خواهرم شکل گرفت. بعد تصمیم گرفتیم کار خود را در اولین موسم ریاض استارت بزنیم و همین نقطه آغازی برای ساخت ۴ عطر مختلف با بوی های متفاوت و مردم پسند شد».

ریما در ادامه افزود «استقبال از این عطرها در اولین موسم ریاض گسترده بود و به همین دلیل امسال با حمایت سازمان تفریح و گردشگری در موسم ریاض شرکت کردیم و عطر دیگری ساختیم و به زودی هم عطر پنجم را روانه بازار می کنیم».
 

او یادآور شد «اسانس های مورد استفاده در عطرها را از شهر زوریخ سوئیس وارد می کنیم و در سعودی ترکیب و ساخت انجام می دهیم و انواع عطرهای عودی و چرمی و پاتچولی و کهربایی و آناناس و مسک تولید می کنیم».

این فروشگاه در رده برندهای داخلی «بولیوارد» و پرتردد ترین ها قرار دارد و علاقمندان و دوستداران عطر و ادکلن همیشه مشتاقند ببینند چه اسانس های منحصربه فردی برای ساخت عطرهای «فوحه» به کار رفته که بوی این فروشگاه ها را اینگونه معطر ساخته است.

ریما درباره مدل فروش آنلاین افزود «فروش آنلاین در دوره کرونا به درد خورد و باعث شد تا ساخت و فروش عطر در این دوره به رغم مشکلات کرونا ادامه پیدا کند».

بولیوارد برندهای تجاری سعودی متعددی را در خود جای داده که بخشی از برنامه سازمان تفریح برای حمایت از محصولات و برندهای داخلی و تاجران و کاسبان است تا محصولاتشان را در دسترس بازدیدکنندگان بزرگ ترین برنامه تفریحی منطقه قرار دهند.

برندهای تجاری مختلف و متفاوتی با توجه به همه سلایق در بولیوارد به چشم می خورد و این محصولات با کیفیت باعث تنوع منحصر به فرد در بولیوارد شده و خریداران مدل خرید کم نظیری را تجربه می کنند.