سریال سعودی «دیوار چهارم»؛ جوانانی در برابر تهدید یک افشاگر

بازیگران سریال چه نظری دارند؟
سریال سعودی «دیوار چهارم»

سریال سعودی «الجدار الرابع»‌ (دیوار چهارم) در برنامه «شاهد VIP» وابسته به گروه ام بی سی پخش می شود.

این سریال ۸ قسمتی درباره دو دختر و دو پسر جوان است که در کلاس بازیگری در جده شرکت می کنند. یک فرد ناشناس با هک گوشی این ۴ نفر به افشاگری می پردازد و اسرارشان را یکی پس از دیگری لو می دهد. آنها می ترسند که مبادا او راز مهم و بزرگشان را لو دهد و تمام آینده شان را بر باد دهد. جمعی از بازیگران جوان سعودی از جمله عبد الله الحمادی و صلاح الزبیدی و نوره العوضی و نغم المالکی در این سریال ساخته محمد سلامه بازی می کنند. وائل حمدی و محمد هشام عبیه فیلمنامه «الجدار الرابع» را نوشتند.

 

عبد الله الحمادی

 

عبد الله الحمادی: نقش جوانی با مشکلات روحی را بازی کردم

عبد الله الحمادی گفت «شخصیت فردی به نام خالد را بازی می کنم. این سریال با توجه به جنایت صورت گرفته در یکی از قسمت ها پر از اکشن و هیجان است و تا سکانس آخر روی اعصاب مخاطب راه می رود. خالد با مشکلات روحی و روانی دست و پنجه نرم می کند و یک عشق واقعی را تجربه می کند اما عهد و خالد بر اثر شرایط نامساعد جدا می شوند».

 

صلاح الزبیدی

 

صلاح الزبیدی: شخصیت مرموز و جالب توجه!

صلاح الزبیدی درباره نقش خود در این سریال گفت «من نقش فردی به نام حکیم را بازی می کنم که شخصیت مرموز و جالب توجهی دارد و رازهای گوناگونی پنهان می کند که به مرور رو می شوند». او افزود «این سریال با سریال های درام خلیجی و سعودی فرق دارد و خود شخصیت حکیم هم مرا به عنوان بازیگر به چالش کشید به خصوص اینکه به هیچ وجه به من شباهت ندارد». صلاح خاطر نشان کرد «پایداری عاطفی و پایداری احساسی و اعتماد به نفس حکیم در تمامی رویدادها و ماجراها بسیار قابل تامل و جالب توجه است». صلاح درباره رابطه عاطفی حکیم با می افزود «این رابطه بر پایه مسایل فراوانی شکل گرفت. حکیم کسی را نداشت که به او توجه کند و می هم به کسی نیاز داشت که بتواند از او حمایت کند».

 

عبد الله المالکی

 

عبد الله المالکی: فهد شخصیت مرموزی دارد و در جریان سریال رازها و اتفاقات پیش بینی نشده داریم

عبد الله المالکی با ذوق و شوق درباره سریال «الجدار الرابع» صحبت می کند و می گوید «متن جالب و جدید و متفاوت با فیلمنامه های رایج کنونی است. هیجان و اتفاقات جالب سریال مخاطبان را جذب خواهد کرد. هر سکانس سریال روی سیر تحولات بعدی تاثیر می گذارد. در این سریال برای اولین بار در نقش اصلی ظاهر شدم که درباره فردی به نام فهد است. فهد خیلی تودار و مرموز است و اعتماد به نفس زیادی دارد. او کارگردان یک تئاتر است و وانمود می کند آدم خوش قلب و خوبی است اما در جریان سریال و اتفاقات پیش بینی نشده رازها در فضای هیجان و اکشن بر ملا می شود».

 

نوره العوض

 

نوره العوض: سریال سبک جدیدی در درام سعودی عرضه می کند و نقش یک دختر آرام را بازی می کنم

نوره العوض می گوید «این سریال سبک جدیدی در درام سعودی است و بی تردید مورد استقبال مخاطبان قرار خواهد گرفت». او در مورد شخصیت می افزود «بازی در نقش می لذت بخش بود. می بر خلاف من شخصیت آرام دارد. من فرد اجتماعی هستم و نمی گذارم موانع و باید و نبایدها جلویم را برای ارتباط با مردم بگیرند». او درباره رابطه عاطفی بین می و حکیم خاطر نشان کرد «ماهیت و ناگفته های این رابطه عاطفی برای مخاطبان غافلگیر کننده خواهد بود».

 

نغم المالکی

 

نغم المالکی: مخاطبان از این سریال پرهیجان استقبال خواهند کرد و من در نقش دختری با رفتارهای متناقض بازی می کنم

نغم المالکی گفت «سریال مهیج و جذاب است و فکر می کنم مخاطبان سعودی و عرب آن را دنبال کنند به خصوص اینکه روند حوادثش پرشتاب است و مخاطب پس از پایان هر ماجرا برای دنبال کردن حوادث بعدی تشویق می شود». او درباره شخصیت عهد بر این باور است «عهد دختری دارای رفتارها و احساسات متناقض است مثلا از آدم مهربان و خوش قلب به سرعت به شخصیتی عصبی و سنگدل تبدیل می شود».

محمد سلامه کارگردان سریال: بازیگران بااستعداد سعودی را معرفی می کنیم

از سوی دیگر، محمد سلامه کارگردان سریال گفت «از همان ابتدا برای حضور در این سریال ذوق زده بودم. قبل از اینکه چیزی درباره جزئیات بدانم دلم می خواستم اینجا باشم چون سریال سعودی است. بعد که فیلم نامه را خواندم و دیدم که با بقیه محصولات تلویزیون و سینمای سعودی فرق دارد بیشتر جذب این سریال شدم ضمنا جوانان تمامی نقش های اصلی را بازی می کنند. همواره محصولات تلویزیونی و سینمایی سعودی را دنبال می کنم تا با بازیگران و لهجه های محلی بیشتر آشنا شوم. من هم در انتخاب بازیگران سهیم بودم».

او در ادامه خاطر نشان کرد «سوژه «دیوار پنجم» با بقیه محصولات درام سعودی فرق دارد چون درباره هک کردن اطلاعات و انتشار عکس های موجود در گوشی های بازیگران نقش اصلی است».

محمد سلامه با ستایش از بازیگران با استعداد سعودی در این سریال اظهار کرد «در این سریال ۱۴ بازیگر با استعداد سعودی را معرفی می کنیم که برخی از آنها قبلا هم در چند نقش فرعی و کوچک بازی کرده اند اما عده ای هم اولین تجربه بازیگری خود را در این سریال داشتند».