نوال الزغبی: هنرمند باید به زندگی مردم رنگ ببخشد

او به «الشرق الاوسط» می‌گوید که شادی را برای جدیدترین اثرش انتخاب کرده‌است

نوال الزغبی خواننده مشهور زن لبنانی در آلبوم جدید خود به نام «عکس الطبیعة» (برعکس طبیعت) آهنگ‌های مثبت و شادی را انتخاب کرده‌است.

او تا کنون، دو آهنگ از این آلبوم به نام‌های «ارقص» (برقص) و «علیه ابتسامه» (خنده ای بر لب دارد) را منتشر کرده‌است. او در هر دو اثر، توانست موفق ظاهر شود و یک وضعیت هنری بی‌سابقه را ایجاد کند، به طوری که در مدت زمان کوتاهی، میلیون‌ها بازدید در شبکه‌های اجتماعی رقم زده‌است.

نوال در این «مینی آلبوم» ۴ آهنگ را ساخته‌است. احمد الزعیم، احمد حسن راؤول، مرحوم ألفرید الاسعد، احمد ماضی و.. در نوشتن ترانه‌ها و تنظیم آهنگ‌های این مینی آلبوم شرکت کرده‌اند.

انتظار می‌رود که از سومین آهنگ این آلبوم، به نام «عکس الطبیعه»، در چند هفته آینده رونمایی شود، و پس از آن، آهنگ چهارم یعنی «قلبی علی قلبو» (قلبم در کنار قلب او) کاری از آهنگساز زیاد برجی منتشر شود.

نوال الزغبی همیشه به دنبال تجدید و ارائه چیزی مشابه خود است. او در مصاحبه با «الشرق الاوسط» می‌گوید: «تجربه هنرمند در انتخاب گزینه‌های مناسب کمک می‌کند. نظر من ناخودآگاه، به سمت کار مناسب جلب می‌شود، مشروط بر اینکه شبیه من باشد».

او می‌افزاید: «من قصد داشتم آهنگ‌های جدیدم، شادی، لبخند و تصویری شیرین را حمل کنند. هنرمند باید به زندگی مردم رنگ ببخشد و با وجود فضای تاریک موجود به آنها امید بدهد. من می‌توانستم آهنگ‌های کلاسیک یا نمایشی ارائه دهم، اما به آهنگ‌هایی که شادی بخش هستند، پایبند ماندم».