• شماره جدید
خبر

احداث خط ریلی امارات – سعودی تا پایان 2021

ریاض- المجله

یک مقام عالی رتبه امارات دوشنبه (12 مارس) از احداث خط ریلی امارات –سعودی تا پایان ماه دسامبر 2021 خبر داد.
رسانه های امارات به نقل از عبدالله سالم الکثیری مدیر عامل موسسه ملی حمل و نقل زمینی و دریایی در نشستی در دبی گزارش دادند «خط آهن امارات – سعودی تا پایان دسامبر 2021 کشیده می شود.»
دکتر عبدالله بلحیف النعیمی وزیر توسعه زیر ساخت و رییس شرکت ملی حمل و نقل زمینی و دریایی امارات خاطر نشان کرد «پروژه ساخت خط ریلی در سال 2021 مورد بهره برداری قرار می گیرد. 264 کیلومتر از این پروژه اجرا شده و فاز دوم آن در سال جاری آغاز شده است. بنادر جبل علی و خلیفه و فجیره در فاز دوم به یکدیگر وصل می شوند.
او با اشاره به تصویب قانون خط آهن در امارات گفت امارات به دنبال این قانون به فهرست بهترین خدمات و حمل در جهان اضافه می شود و از مزایای ارائه مدرن ترین و پیشرفته ترین خدمات ریلی جهان بهره مند می گردد. از این رو، شرکت های راه آهن امارات باید به نهادهای نظارتی «موسسه ملی حمل و نقل زمینی و دریایی» ثابت کنند که می توانند با رعایت شروط سلامت و ایمنی خطوط ریلی را مدیریت و تعمیر کنند.
این قانون همسو با سند چشم انداز امارات 2021 بستر مناسبی برای حمایت از محیط زیست پایدار و احداث زیرساختارهای متکامل و رقابت پذیری اقتصادی و وصل کردن مناطق مختلف امارات ایجاد می کند.

مقاله قبلیمقاله بعدی
مجله فارسی
مجله با ارائه مجموعه‌ای از مقاله‌های منسجم به مهم‌ترین مسائل پیش روی خاورمیانه و جهان امروز می‌پردازد. مجله ما تلاش دارد تحلیل‌های دقیقی از تازه‌ترین رویدادهای جهان در اختیار خواننده قرار دهد. از تحلیل سیاسی اخبار پیشرفت و توسعه گرفته تا مشاجرات مابین روشنفکران درجه یک جهان و مصاحبه‌ها با چهره‌های سیاسی سرشناس برای پوشش تمام زاویه‌های امور در نظر گرفته می‌شوند.

پاسخی بگذارید