• شماره جدید
فناوری

ویندوز سه بعدی به بازار می آید

ویندوز- سه بعدی-گتی ایمج

مایکروسافت بعد از ارائه ویندوز 10 ارتقای ویندوز را متوقف کرده است و تمرکز خود را برای ارائه ویندوز سه بعدی با قیمتی ارزان تر معطوف کرده است.

انتظار می رود مایکروسافت نسخه جدید ویندوز را که قابلیت سه بعدی بودن دارد در 11 آوریل رونمایی کند.

این ویندوز به کاربرانی که تمایل به بازی های کامپیوتری دارند این امکان را می دهد که فضای مجازی را به فضای واقعی نزدیک تر کنند.

کاربران با استفاده از عینک مایکروسافت به نام هالولنز قادر خواهند بود که بازی های کامپیوتری را به صورت سه بعدی انجام دهند.

مایکروسافت در به‌روزرسانی ۱۱ آوریل کاربرانی که به بازی‌های کامپیوتری علاقه دارند را هم فراموش نکرده است. این آپدیت به کاربران امکان می‌دهد ویندوز را در حالت بازی بگذارند. در این حالت اولویت مطلق با بازی است و همه توان کامپیوتر در خدمت آن قرار می‌گیرد.

علاوه بر این فناوری “بیم” به ویندوز اضافه می‌شود که گیمرها به کمک آن می‌توانند بازی خود را به صورت مستقیم در پلتفرم‌هایی چون “تویچ” یا “یوتیوب” پخش کنند.

هالولنز مایکروسافت که یک مینی‌کامپیوتر هم دارد، تا کنون تنها در اختیار توسعه‌دهندگان و مشتری‌های تجاری قرار داده شده است. این عینک بین ۳۳۰۰ تا ۵۵۰۰ هزار یورو قیمت دارد.

 

 

مقاله قبلیمقاله بعدی
مجله فارسی
مجله با ارائه مجموعه‌ای از مقاله‌های منسجم به مهم‌ترین مسائل پیش روی خاورمیانه و جهان امروز می‌پردازد. مجله ما تلاش دارد تحلیل‌های دقیقی از تازه‌ترین رویدادهای جهان در اختیار خواننده قرار دهد. از تحلیل سیاسی اخبار پیشرفت و توسعه گرفته تا مشاجرات مابین روشنفکران درجه یک جهان و مصاحبه‌ها با چهره‌های سیاسی سرشناس برای پوشش تمام زاویه‌های امور در نظر گرفته می‌شوند.

پاسخی بگذارید