• شماره جدید
خبر, مجله زنده

اوباما بعد از ریاست جمهوری چه می کند

باراک اوباما رییس جمهور سابق آمریکا
باراک اوباما رییس جمهور سابق آمریکا
باراک اوباما رییس جمهور سابق آمریکا

اولین تصاویری به تازگی از باراک اوباما، رییس جمهوری سابق آمریکا، بعد از پایان کار وی در ریاست جمهور منتشر شده است نشان می دهد که وی در حال تفریح و اسکی روی آب است. .

این عکس‌ها که روز سه شنبه از سوی ریچارد برانسون، تاجر و سرمایه‌گذار بریتانیایی، منتشر شده، مربوط به تعطیلات باراک اوباما در جزیره موسکیتو متعلق به  برانسون است.

تاریخ دقیق ثبت این عکس‌ها مشخص نیست، اما به طور حتم پس از پایان دوره ریاست جمهوری اوباما و مراسم تحلیف دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا، گرفته شده است.

ریچارد برانسون، تاجر بریتانیایی و بنیانگذار شرکت چندملیتی ویرجین، جزیره موسکیتو در بریتیش ویرجین آیلند در کاراییب را در سال ۲۰۰۷ به قیمت ۱۰ میلیون پوند خریده است.

مقاله قبلیمقاله بعدی
مجله فارسی
مجله با ارائه مجموعه‌ای از مقاله‌های منسجم به مهم‌ترین مسائل پیش روی خاورمیانه و جهان امروز می‌پردازد. مجله ما تلاش دارد تحلیل‌های دقیقی از تازه‌ترین رویدادهای جهان در اختیار خواننده قرار دهد. از تحلیل سیاسی اخبار پیشرفت و توسعه گرفته تا مشاجرات مابین روشنفکران درجه یک جهان و مصاحبه‌ها با چهره‌های سیاسی سرشناس برای پوشش تمام زاویه‌های امور در نظر گرفته می‌شوند.

پاسخی بگذارید