• شماره جدید
کار و پول

عرضه سهام 25 میلیارد دلاری اسنپ چت

اسنپ چت
اسنپ چت
اسنپ چت

گزارش‌ها حاکی از آن است که شرکت مالک نرم‌افزار پیام رسان اسنپ ‌چت قصد دارد سهام خود را در بازارهای مالی ارائه کند. برآورد شده که ارزش این شرکت در آغاز عرضه سهام مجموعا ۲۵ میلیارد دلار ارزیابی شود.

گفته می‌شود دو موسسه مالی عظیم مورگان استنلی و گولدمن سکس پذیره‌نویسی اولیه سهام اسنپ چت را در بازارهای مالی پذیرفته‌اند.

فروش سهام اسنپ‌ چت احتمالا در ماه مارس آینده آغاز می‌شود. از زمان فروش سهام توییتر در سال ۲۰۱۳، فروش سهام اسنپ چت بزرگترین عرضه سهام مربوط به شبکه‌های اجتماعی مجازی است.

اسنپ‌ چت پیام رسان محبوبی است که حدود ۱۵۰ میلیون نفر روزانه از آن برای ارسال پیام‌های متنی، عکس و ویدئو استفاده می‌کنند. طراحی اسنپ چت به گونه‌ای است که پیام‌ها پس از دریافت و دیده شدن به طور خودکار پاک می‌شوند.

کاربران اسنپ چت با استفاده از این سرویس روزانه تا ۱۰ میلیارد ویدئو می‌بینند و این به معنی افزایش ۳۵۰ درصدی استفاده از اسنپ چت در سال گذشته است.

تصور می‌شود که اسنپ چت بتواند تا سال ۲۰۱۷ درآمد سالانه خود از تبلیغات را به یک میلیارد دلار برساند.

مقاله قبلیمقاله بعدی
مجله فارسی
مجله با ارائه مجموعه‌ای از مقاله‌های منسجم به مهم‌ترین مسائل پیش روی خاورمیانه و جهان امروز می‌پردازد. مجله ما تلاش دارد تحلیل‌های دقیقی از تازه‌ترین رویدادهای جهان در اختیار خواننده قرار دهد. از تحلیل سیاسی اخبار پیشرفت و توسعه گرفته تا مشاجرات مابین روشنفکران درجه یک جهان و مصاحبه‌ها با چهره‌های سیاسی سرشناس برای پوشش تمام زاویه‌های امور در نظر گرفته می‌شوند.

پاسخی بگذارید