• شماره جدید
خبر

دیدار کروبی با خانواده‌اش پس از مرگ خواهرش

مهدی کروبی
مهدی کروبی
مهدی کروبی

به گزارش سحام نیوز، وبسایت حزب اعتماد ملی و وابسته به مهدی کروبی، بعد از گذشت چهار روز از تاریخ درگذشت خانم زینب کروبی، خواهر مهدی کروبی؛ امروز ماموران امنیتی، آقای کروبی را به منزل آن مرحوم بردند.

سرانجام، مهدی کروبی با همسر و فرزندان خواهر تازه گذشته خود دیدار کرد

در این دیدار کوتاه که ساعتی چند طول کشید، مهدی کروبی با همسر و فرزندان خواهرش دیدار و گفتگو کرد. در دیدار کروبی فرصت یافت با شماری دیگری از بستگانش از جمله دو خواهر دیگرش که در محل حضور داشتند دیدارکند.
خانم فاطمه کروبی، همسر کروبی در این دیدار وی را همراهی کرد. وی اظهار داشت که ماموران امنیتی در این دیدار فضای مناسبی جهت اظهار همدردی سایر اقوام با کروبی فراهم آوردند.

طی چهار روز گذشته، چهره های شناخته شده سیاسی، فعالان سیاسی و مدنی ایران با صدور پیام های تسلیت به مناسبت فوت خواهر کروبی که مادر شهید نیز بود، با او ابراز همدردی نمودند.

هم اکنون قریب به یک سال و نیم از حصر غیرقانونی مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد می گذرد.

مقاله قبلیمقاله بعدی
مجله فارسی
مجله با ارائه مجموعه‌ای از مقاله‌های منسجم به مهم‌ترین مسائل پیش روی خاورمیانه و جهان امروز می‌پردازد. مجله ما تلاش دارد تحلیل‌های دقیقی از تازه‌ترین رویدادهای جهان در اختیار خواننده قرار دهد. از تحلیل سیاسی اخبار پیشرفت و توسعه گرفته تا مشاجرات مابین روشنفکران درجه یک جهان و مصاحبه‌ها با چهره‌های سیاسی سرشناس برای پوشش تمام زاویه‌های امور در نظر گرفته می‌شوند.

پاسخی بگذارید